Diskusní téma: Existují cheaty na Travian?

Datum: 15.10.2010

Vložil: petr

Titulek: cheaty

!!!!! CHEATY !!!!! AHOJ, MÁM CHEATY DO VĚTŠINY ONLINE HER [DARK ORBIT, METIN2, TRAVIAN, DIVOKÉKMENY, 4STORY, LINEAGE2]||Stačí jen poslat SMS ve tvaru: ZAMEK CHEATY NA VSE „jméno hry“ na telefonní číslo 9033399 //
Například chci cheaty na hru darkorbit takže napíšu: ZAMEK CHEATY NA VSE DARKORBIT a odešlu na telefonní číslo 9033399 (pozor na mezery!) !!!___!!! Po odeslaní vám přijde odkaz na soubor i z heslem, soubor stáhnete a otevřete pomocí hesla ///
po otevření najdete složky s cheatama a a txt soubor vněm najdete podrobný návod jak který cheat
rozběhat. /// Například v darkorbit vám cheat obstará i 50 000 Uridia a minimálně 500 kliknutí do brány DENNĚ! Taky vám to samo sbírá boxy atd.. V Travian vám zase sám staví budovy,utočí [farmáři] takže stavíte i přes noc a mnoho dalších věcí!
V Metin2 vás expi a leveluje takže za 1 den můžete potopit i o několik lvl a dostáváte super výzbroj!
\\ Takto podobně i u ostatních her//
CENA: je podle vašeho tarifu!!! nepřekračuje cenu běžně SMS !!Funguje to!! sám jsem to zkoušel je to úplně jednoduché Sám jsem zkoušel tento cheat na divoké kmeny a za chvíli jsem měl plně postavenou vesnici! Takže neváhejte a posílejte: SMS ve tvaru: ZAMEK CHEATY NA VSE „jméno hry“ na telefonní číslo 9033399 //


Zpět na diskuzi