Kniha návštěv

Datum: 22.11.2010

Vložil: pro admin www.svetovevune.eu

Titulek: Re: Výměna odkazu

jen tak mimochodem, jste drazí .. já umím kvalitní parfémy českého výrobce v balení 100mililitrů za 200 korun ....
suska.m@centrum.cz

—————

Datum: 17.08.2010

Vložil: kamos21

Titulek: :))

https://www.herni.cz/?utm_source=www-luan-7x-cz

—————

Datum: 01.07.2010

Vložil: papen

Titulek: Jak si za klikani na reklamy zaplatit třeba "zlaté" do travianu

Dobrý den,
znáte v travianu například plus účet ? Ale nikdy jste do toho nechtěli vrážet peníze ? Našel sem perfektní stránku,kde si můžete "vydělávat" za denní klikaní na odkazy.

Jak na to ? : Stačí se zaregistrovat na https://www.bux.to/register.php

!!! (do kolonky refferer napište Papen_cz ...dá vám to dost velký bonus do začatku...je škoda si to nevyplnit...2. účet si udělat nemůžete) !!!

Takhle se dá docela dost vydělat...Pokud se tomu budete dost věnovat,tak klidně i 30Kč denně (ono se to nezdá ale je to fakt dost) (čas který tomu denně musíte dát,je max. +/- 3 min.)

Pokud s tím bude někdo mít problém...napište mě sem..nebo aspon napište svoje ICQ/e-mail ... ať tady nespamujeme :-)

—————

Datum: 19.06.2010

Vložil: honza999

Titulek: PPM

Ahoj, v úterý 1.6.2010 jsme spustili finální verzi online fotbalového manažeru POWERPLAY MANAGER, kde se jako generální manažer týmu staráš o celý jeho chod, od nákupu a prodeje hráčů, přes jejich trénování, výstavbu sportovního zázemí po vytváření sestavy na zápas a následného hraní zápasu proti tisícovkám týmů řízených jinými lidmi z celého Světa.

Využij jedinečné šance spojené se spuštěním plné verze a zažij hromadný start této hry, kdy budeš mít stejné startovní podmínky jako ostatní lidé. Dokaž všem ostatním, že tvé sportovní, manažerské a obchodní schopnosti jsou lepší, než u ostatních.Děkuji za tvůj čas věnovaný této zprávě a zahraj si fotbal, chceš-li zde www.powerplaymanager.com, nebo přímo zaregistruj se zde a ukaž, že máš na to být lepší, než ostatní: https://ppm.powerplaymanager.com/cs/registrace-do-sveta-online-sport-ovnich-manazer-skych-her.html

—————

Datum: 04.05.2010

Vložil: Fil-kun

Titulek: Travian Robot - Budovy

Tento program, který jsem vyrobil pro hráče Travianu, umí rozšiřovat level polí nebo budov za určitý čas, který si nastavíte. V raru je přiložen i návod. Zde je odkaz: https://fil-kun.ic.cz/data/Travian robot.rar

—————

Datum: 26.08.2010

Vložil: Lukas

Titulek: Re: Travian Robot - Budovy

Program je dobrý, ale kde zjistím adresu budovy nebo pole. Třeba když budu chtít postavit "palác."
Díky za odpověď.

—————


Upozorňujeme na vadné produkty a služby