Odkazy a spřátelené weby

 

Antivirový program ke stažení zdarma

Dnešní Internet je zaplaven nespočtem počítačových virů. A co hůř, každý den vznikají desítky a možná i stovky dalších a mnohem zákeřnějších. Dnes již prakticky není nikdo, kdo by se ve svém životě alespoň jednou nesetkal s nějakým virem. A že to nebývá setkání příjemné. Zavítejte na web, který vám nabízí širokou škálu antivirových programů ke stažení zdarma naprosto legálním způsobem.

 

Keramické nože

Keramické nože, informace a vše, co o této novince potřebujete vědět. Zde naleznete akční nabídky a nejlevnější obchody které prodávají keramické nože, zejména hlavních výrobců a lídrů v oboru - Ceratio a Kyocera. Keramické nože udělají velkou radost každé hospodyňce, ať už pro každodenní práci v kuchyni, nebo jen pro víkendové vaření. S těmito nástroji si samozřejmě užijí vaření také muži, kteří dokáží přípravou jídel dokonale relaxovat.

 

Najdu práci - nabídky práce - práce v zahraničí

Server www.NajduPráci.cz je inzertní server plný nabídek pracovních příležitostí u nás, ale i v zahraničí. Naleznete zde například nejel letní brigádu, ale i stále a lukrativní zaměstnání snad ze všech oborů. Inzeráty jsou denně aktualizovány a přehledně tříděny. Práce lze hledat i z pohodlí vašeho domova, můžete začít u nás.

 

Chci vydělat - novinky ze světa financí

Představuje vám informační server na kterém najdete vše o financích na jednom jediném místě. Náš RSS agregátor předních českých zpravodajských serverů z oboru finančnictví, bankovnictví, ekonomie vám přináší nejen aktuální zpravodajství, ale i nejrůznější návody, triky a rady jak rozumně zacházet s penězi.

 

Vadné.cz - Upozoňujeme na vadné produkty a služby

K založení tohoto server vedlo hned několik neblahých zkušenosti s vadným zbožím či službou. Na našich stránkách se chceme podělit o zkušenostmi našich návštěvníků s konkrétním problémem. Poskytujeme tedy informace o vadných produktech či službách, zapojit se můžeš i ty. Upozorni i ostatní na vadné zboží. Zhodnoť služby eshopů, jaké máš zkušenosti s reklamacemi. Děkujeme.

 

Brána do světa figurek

Vítej v bráně poutníků ... Nacházíš se jen krůček od nahlédnutí do krás rozsáhlého světa miniatur, světa, který nezná hranic a jehož kouzlu propadne každý návštěvník bez ohledu na věk, pohlaví či orientaci. Prostřednictvím Brány máš jedinečnou příležitost splnit si svá tajná přání a poznat rozmanitosti světa mytických válečníků, bájných netvorů, kladných i záporných hrdinů, legend filmového plátna, komiksových bojovníků, hvězd sportovního dění či současného showbyznysu, a mnohem, opravdu mnohem více…

 

Výměnné odkazy, 2, 3