Travian3 Beyond - ML&CN for Greasemonkey

16.05.2009 09:56

Po aktualizaci Travianu na verzi 3.5 přestalo fungovat velké množství "vychytávek".

V jedné diskuzi na tomto webu, jsem našel krásný skript, který plně nahrazuje původní Beyond.

Tímto přispěvovateli, který se podepsal jako la Cica, velice děkuji a asi nebudu sám, komu se skript ohromně hodí ke své "práci" :-) Díky!

Skript najdete na adrese:

https://userscripts.org/scripts/show/28129

Je s podporou češtiny a instalace je naprosto bezproblémová. Stačí klik na zelené tlačítko v horní části webu s nápisem "Install" :-) Zbytek je stejný jako minulých Beyond. Podobu skriptu si navíc může velmi snadno přizpůsobit svým potřebám, umožňuje širokou nabídku nejrůznějších nastavení.

Příjemnou zábavu v novém Travianu 3.5 i s novým Beyond.

—————

Zpět


Travian3 Beyond - ML&CN for Greasemonkey

Datum: 06.06.2018

Vložil: Albertric

Titulek: How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

The men's prostate is the central a part of a male's the reproductive system. It secretes fluids that assisted in the transportation and activation of sperm. The prostate is located just as you're watching rectum, below the bladder and around the urethra. When there is prostate problem, it will always be really miserable and inconvenient for the patient as his urinary strategy is directly affected.

The common prostate health conditions are prostate infection, enlarged prostate and prostate type of cancer.Prostate infection, also called prostatitis, is easily the most common prostate-related problem in men younger than 55 yrs . old. Infections in the men's prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis is the least common of all forms of prostate infection. It is brought on by bacteria found in the large intestines or urinary tract. Patients may go through fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by using antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to ease the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is really a condition associated with a particular defect inside the gland along with the persistence presence of bacteria inside the urinary tract. It can be brought on by trauma towards the urinary tract or by infections received from other areas in the body. A patient can experience testicular pain, lower back pains and urination problems. Although it is uncommon, it is usually treated by removal in the prostate defect then the use antibiotics and NSAIDs to take care of the soreness.

Non-bacterial prostatitis accounts for approximately 90% of most prostatitis cases; however, researchers have not even to establish what causes these conditions. Some researchers feel that chronic non-bacterial prostatitis occur as a consequence of unknown infectious agents while other feel that intensive exercise and high lifting could cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, an effective weight loss program is important. These are some with the things you can do and also hardwearing . prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is necessary for health and wellness and this will also maintain the urinary track clean.

2. Some studies claim that a couple of ejaculations a week will prevent cancer of the prostate.

3. Eat beef in moderation. It has been shown that consuming over four meals of beef every week will raise the probability of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a suitable diet with cereals, vegetable and fruits to be sure sufficient intake of nutrients needed for prostate health.

The most significant measure to look at to make certain a healthy prostate is always to choose regular prostate health screening. If you are forty years and above, you ought to go for prostate examination at least one time per year.

—————

Datum: 16.06.2010

Vložil: Lada

Titulek: Naplánování útoků

Prosím, poraďte.
Co mám udělat aby mě fungovalo naplánování útoků na pozdější dobu. Mě se sice zobrazí tabulka ze je útok naplánován, ale v daný čas zmizí a nic se nestane! (naplánováná akce se neuskuteční)

—————

Datum: 01.05.2010

Vložil: Klárka

Titulek: zmizí to

Ahojky, všechno fungovalo, než jsem dnes postavila novou ves. Zmizel pozn. blok, odkazy na World Analyzer (myslím tím tu zeměkouli vedle jména), zmizela tabulka produkce! Mám vše aktuální, jak Firefox, tak Greasemonkey, tak T3Beyond. Zůstali akorát ty kulaté rozšiřující ikony nahoře v pravo a rozšíření levého menu o Vyhledavač MC, atd. Jinak nic!!! Pls, co stím???

—————

Datum: 28.05.2010

Vložil: Stázička

Titulek: Re: zmizí to

Hmmm, mě taky...a další updaty už nebudou...neví někdo o nějaké náhradě?

—————

Datum: 13.06.2010

Vložil: Klárka

Titulek: Re: Re: zmizí to

Už je tu nový skript a zase to jedééééé ;)

https://userscripts.org/scripts/show/74475

—————

Datum: 11.01.2010

Vložil: WsE

Titulek: Error

Mě to nejde rozjet vždycky se tam ukaže jen nějakej text

—————

Datum: 08.02.2010

Vložil: Iva

Titulek: Re: Error

Musíš si nainstalovat mozilu, přes explorer to nepůjde.

—————

Datum: 23.11.2009

Vložil: borec

Titulek: co stim

Ahoj chtěl bych se zeptat jak se stim pracuje už to mám nainstalovaný ale nevim co stim pls help

—————

Datum: 22.11.2009

Vložil: kuba

Titulek: otázka

doprdele mě to funguje ale jak kliknu na cokoliv stavět atd. tak se to odhlásí co mám dělat a to i když jsem odinstaloval greesmoney s tějně travian nejde

—————

Datum: 25.12.2009

Vložil: Ocasek

Titulek: Re: otázka

Tak nato je jednoduchá odpověď stalo se mi uplně to samé stačilo odinstalovat FireFox a znovu přes IE stahnout opět sem stáhl GreasMonkyho a tyto skrypta také ale je nutnost u všech stažených skryptů restartovat Firefox mnělo by to i nabýdnout pokud ne stačí vypnout a zapnout a mnělo by to frčet :)

—————